Opublikowano

Biurka gamingowe i akcesoria gracza

biurka gamingowe

Biurka gamingowe: akcesoria gracza

Szukasz fajnych akcesoriów do gier, które sprawią, że Twoja konfiguracja będzie perełką Internetu? Szukając inspiracji pamiętaj, że wyposażenie Twojego biurka do gier polega przede wszystkim na dodaniu mu osobistego charakteru. Tym samym możesz mu nadać wyrafinowany wygląd poprzez dodatkowe ulepszenia i funkcje. Pomysł jakie akcesoria gracza poprawia  Twój komfort rozgrywki.

Biurko gracza: dodatki to podstawa

W naszej opinii najlepsze akcesoria do gier to:

  • przede wszystkim, słuchawki do gier (w tym bezprzewodowe),
  • dalej, wysokiej jakości głośniki z subwooferem,
  • także, podwójne lub potrójne monitory dla gracza
  • następnie podświetlana mysz i klawiatura,
  • oświetlenie LED oraz port USB,
  • na końcu fotel do gier

Jak zapewne wiesz, misją naszej firmy jest pomoc w budowaniu komfortowej przestrzeni dla gracza, która pomoże Ci lepiej poczuć rozgrywkę. Dodatkowo chcemy wzbudzić w Was pokłady kreatywności w budowaniu własnych niestandardowych układów gamingowych. Opisujemy dla Ciebie najważniejsze elementy, które podniosą standard Twojej rozgrywki na wyższy poziom.

Odpowiedni zestaw słuchawkowy do gier

Nie ma nic lepszego niż połączenie bezprzewodowe, gdy idziesz do boju online. Przez lata patrzyłem, jak moi znajomi walczyli z przewodami z zestawu słuchawkowego do gier, które zaczepiają się praktycznie o wszystko. Każdy z nas doświadczył nie raz zerwania przewodu o nogę krzesła lub stołu. Pamiętasz tę frustrację? Słuchawki bezprzewodowe to stosunkowo nowość na rynku, której warto się przyglądać ulepszając swoje biurko gracza.

Jakość rozgrywki na pierwszym miejscu, czyli wysokiej jakości głośniki z subwooferem

Po tym wpisie audiofile będą chcieli wyrządzić mi krzywdę, ale do poprawienia jakości rozgrywki nie są potrzebne zestawy nagłaśniające za grube tysiące. Odczuwalna różnice możesz kupić już za niecałe 200-300 zł. System głośników multimedialnych

Bo do tanga trzeba dwojga lub trójkącik: monitory

Jeśli nadal grasz na jednym monitorze, nie muszę ci mówić o tym, czego ci brakuje. Większość graczy obawia się, że przerwa między monitorami będzie zakłócać rozgrywkę. Jak mawia klasyk nic bardziej mylnego. Jakoś rozgrywki, a przede wszystkim szerokie spektrum widzenia poprawia wrażenia wizualne z gry. To prawda nie wszystkie blaty dla graczy pomieszczą tyle sprzętu. Jednak biurka gamingowe marki Titan Space docelowo przeznaczone są do użytkowania na w lub więcej monitorów. Jeśli nie wiesz jaki blat dla gracza wybrać skontaktuj się z nami. Nie wiesz, czy Twoje akcesoria gracza zmieszczą się na starym pulpicie? Odwiedź nasz sklep Titan Space i wybierz coś nowego.

Decyzja, czy przejść na potrójną konfigurację monitora, zależy w dużej mierze od możliwości karty graficznej. Sprawdź jej konfigurację i popraw komfort rozgrywki.

Pobaw się myszką i guzikami, czyli jak widzieć w ciemność

Wiele się nauczyłem, kiedy zaczęliśmy wyposażać komputer stacjonarny mojego brata w urządzenia peryferyjne. Wybierając mysz i klawiaturę zdaj się na zestawy. Dlaczego? Bo sprzęty niesparowane ze sobą u producenta mogą mieć inną game kolorów. Niby są to detale, jednak podczas rozgrywki w ciemnościach mogą denerwować oko gracza. A jak wiemy nie koniecznie wpływa to dobrze na skupienie podczas rozgrywki. Gdy wszystkie urządzenia korzystają z tego samego oprogramowania RGB, możesz skonfigurować profile i jednym kliknięciem myszy zmienić schematy kolorów na wszystkie urządzenia peryferyjne jednocześnie. To sprawia, że ​​życie jest o wiele lepsze!

Klimatyczny wieczór gracza: oświetlenie LED

Pokochaj swoje biurko do gier i tchnij w nie życie dodając odpowiednie oświetlenie LED. Takie oświetlenie pośrednie  sprawia, że ​​wygląda ono jak obiekt z filmu science fiction. Najłatwiejszym sposobem na uzyskanie tego wyglądu jest umieszczenie paska LED RGB z tyłu biurka tak, aby świecił przylegającą ścianę. Dodanie pasującego paska z tyłu monitorów może nadać biurku pc wygląd i pazur. Większość modeli pasków LED jest dostarczanych z prostym pilotem, który umożliwia zmianę kolorów lub ustawienie automatycznej zmiany. Często są dostępne opcje migania, ale mogą stać się naprawdę denerwujące podczas rozszerzonej gry. Pamiętaj rozgrywka to nie wiejska potańcówka w remizie z konstelacją rażących po oczach świateł.

Jeśli nie bardzo chcesz bawić się w majsterkowicza a i tak nosisz się z zamiarem zmiany biurka odwiedź nasz sklep Titan Space i wybierz biurko gamingowe LED. Nasze modele mają możliwość regulowania jasności i gamy oświetlenia. Jeśli szukasz biurka do gier z oświetleniem LED zdaj się na nas.

Krzesło do gier, czyli myszka sama się klika

Kiedy wszystko zostanie już powiedziane i zrobione, spędzisz czas wpatrując się w monitor lub dwa, klikając na klawiaturę i mysz, rozmawiając siedząc na krześle. Jeśli istnieje jeden prawdziwy sposób na poprawę codziennych wrażeń z gry, to truskawką na torcie będzie wysokiej jakości fotel do gier.

Będziesz pewnie czytał liczne recenzje, komentarze, testy. Sprawdzisz wszystkie dostępne opcje opisujące ergonomie a i tak wrócisz do nas.  Już niedługo wprowadzimy kolejne udogodnienia w sferze foteli gamingowych. Sprawdź naszą ofertę i udowodnij sobie, że wszystko co potrzebne do rozgrywki dostaniesz w sklepie Titan Space.

Wskazówki dotyczące stylizacji i profilowania konfiguracji gier

Przy wyposażaniu swojego biurka do gier dobrze jest mieć ogólny motyw. Zamiast mieszać kilka fajnych akcesoriów, zidentyfikuj motyw i pozostań temu wierny.

Wzdłuż tych samych linii zakup akcesoriów zgodnych ze schematem kolorów poprawi wygląd zestawu jako całości. Wybierz kombinację kolorów i trzymaj się jej.

Nie rób syfu pod biurkiem i na nim, czyli jak akcesoria gracza mogą Ci pomóc

Na koniec poświęć trochę czasu na zarządzanie kablami. Istnieje mnóstwo świetnych akcesoriów do zarządzania kablami na Twoim biurku. Czysta, uporządkowana konfiguracja, w której nie ma poplątanych kabli znacznie poprawia wrażenia wizualne. Skorzystaj z przelotek na kable i szybkozłączek, by uporządkować i podpiąć kable do blatu

 

Nie wstydź się i pokaż co tam masz

Na koniec jak zawsze zachęcamy naszych klientów i użytkowników do przesłania zdjęć swoich jaskiń gracza. W szczególności jeśli nam zaufali i kupili produkty ze sklepu Titan Space.

Moje najlepsze zalecenia dotyczące poprawiania konfiguracji biurka do gier są proste. Wykorzystaj niektóre z nich, a sam zobaczysz różnice. Zrób mi jedną małą przysługę. Jeśli dokonasz jakichkolwiek aktualizacji swojego pokoju lub biurka w oparciu o te zalecenia, prześlij nam zdjęcia, abyśmy mogli je udostępnić społeczności. Gorąco prosimy o wysyłanie zdjęć w ubraniach, bo zdarzały się takie i bez. Wszyscy chcemy się uczyć i czerpać inspirację od siebie nawzajem, a nie rozpraszać się.

Razem zainspirujemy rewolucję w modowaniu biurka PC. A przynajmniej wszyscy będziemy zazdrościć sobie nawzajem. I może w końcu to wystarczy.

Zespół Titan Space

Sprawdź nas na facebook