Opublikowano

Biurka gamingowe must have

biurka-dla-gracza-titan-space

Biurka gamingowe must have

Jeśli jesteś prawdziwym graczem, który szuka akcesoriów do swojej gamingowej jaskini, to dobrze trafiłeś. Przygotowaliśmy listę najważniejszych akcesoriów do gier, które naszym zdaniem nie tylko poprawią twoje wrażenia z gry, ale także samopoczucie. Nie wiesz na co się zdecydować? Wpis Biurka gamingowe must have rozwieje chmury wątpliwości.

Regulowane biuro dla gracza

Jak każdy prawdziwy gracz, Twoim głównym problemem (oprócz błędów i przegranych w ulubionych grach) jest najprawdopodobniej ból pleców lub 4 liter po dłuższej rozgrywce. Uciążliwym po pewnym czasie staje jest fakt, że Twoje ciało nie chce Cię słuchać i nie może wytrzymać w pozycji siedzącej w oczywiście kluczowy momencie rozgrywki. Czasem naprawdę musisz grać dalej, by uwodnić przede wszystkim sobie, jak dobry jesteś. Jest to całkowicie zrozumiałe i dlatego potrzebujesz czegoś, co pomoże w walce z bólami pleców i szyi, które z pewnością pojawią się po długich sesjach. Jednym z najlepszych rozwiązań tego problemu jest biurko gamingowe z regulacją wysokości.

Biurka gamingowe must have: gra na stojąco, czyli o krok dalej

Część z was pomyśli sobie co z nim jest nie tak, że chce grać na stojąco. Niby wydaje się to nienaturalne, jednak jest całkowicie na odwrót. Biurko z regulacją wysokości jest naprawdę korzystne dla Twojego zdrowia. Może sprawić, że będziesz się więcej poruszać, a tym samym naprawdę poprawi Twój poziom sprawności i koncentracji

Ergonomiczny fotel gracza

Drugim, zalecanym przez nas akcesorium do biurka dla gracza jest ergonomiczny fotel obrotowy. Przede wszystkim profesjonalne fotele dla graczy (niedługo też znajdziesz je w naszym sklepie Titan Space) zapewniają odpowiednie warunki dla kręgosłupa podczas długich godzin rozgrywki. Odpowiednie podpórki na odcinek lędźwiowy pomagają w zachowaniu nie tylko zdrowia, ale także skupienia przez cały okres rozgrywki.

Podstawa pod monitor

Jeśli nie masz biurka dla gracza z regulacją wysokości możesz zdać się na podstawkę pod monitor, która zmieni oblicze rozgrywki. Biurko stojące może bardzo regulować wysokość, ale nadal ma swoje ograniczenia, więc prawdopodobnie będziesz potrzebować czegoś, co pozwoli ustawić monitor dokładnie tam, gdzie chcesz.

Istnieje wiele różnych stojaków na monitory, z których wiele idealnie pasuje także do biurka gamingowego z regulacją wysokości. Nie wiesz gdzie kupić taki gadżet? Napisz do nas przygotujemy dla Ciebie to wyposażenie.

Stacja ładująca do telefonu

Dawno temu gracze nie potrzebowali swoich smartphonów. Obecnie telefon to Twoje okno na świat, dlatego dobrze, żeby było w Twoim pobliżu. Mając to na uwadze, pojawia się kolejny problem – ładowanie telefonu. Rozwiązaniem tego jest osobna stacja ładująca. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy wyposażeń, a także wybrać port HUB USB (dostępny w naszych biurkach gamingowych). Oprócz praktycznej użyteczności stacja ładująca doskonale nadaje się również do ograniczania bałaganu na biurku.

Słuchawki dla gracza z redukcją szumów

Każdy gracz potrzebuje słuchawek, ale nie każdy gracz ma dobre zestaw. Jakość tego produktu może mieć ogromne znaczenie w grach. Musisz tu być wybiórczy, a nawet myśleć jak muzyk.

Ergonomiczna podkładka pod mysz na biurko dla gracza

Zamiast dwóch poduszek i jednej podkładki pod mysz, możesz wybrać tylko jedną, ale ergonomiczną. Jak już wspomniano wcześniej, ergonomiczne poduszki są bardzo ważne, jeśli chcesz zachować zdrowe i wolne od bólu nadgarstki. Jeśli pomyślałeś o czymś innym niż szybkie klikanie na LPP to uspokój się i bez skojarzeń proszę.

Podczas rozgrywki Twoje ręce wyginają się czasami w dziwne kierunki. Do tego dochodzi częstotliwość zmiany miejsca i naprężenia. Odpowiednie podkładka na biurko gamingowe nie tylko zapewni dużą przestrzeń do manewrów, ale także wprowadzi komfort użytkowania.

System zarządzania kablami

Nie musisz nawet być graczem, aby wiedzieć, jak irytujące mogą być kable. Dotyczy to zwłaszcza komputerów stacjonarnych, które muszą mieć dużo kabli. Nie raz spowodowały pewnie sprzeczkę z żoną, czy dziewczyną.

Z tych wszystkich powodów dobrze byłoby sprawić sobie porządny system zarządzania kablami. Przelotka i odpowiednie kanały pozwalają na umieszczenie i schowanie w nich okablowania Twojej maszyny nie psując przy tym ogólnego widoku Twojego pokoju.

Profesjonalne biurka: wnioski nasuwają się same

Jest wiele ulepszeń, które poprawią Twoją jakość rozgrywki. Przeanalizuj te najważniejsze i wdróż je od razu. Nie zapomnij podzielić się z nami Twoimi personalizacjami, chyba, że wołają o pomstę do nieba. Te najciekawsze zawsze nagradzamy rabatami na kolejne zakupy gamingowe w naszym sklepie.

Wszystkie akcesoria gamingowe pod biurka do gier można łatwo znaleźć w naszym sklepie. Powinieneś rzucić na nie okiem, jeśli poprawią jakość Twojej gry. Nie sugerujemy konkretnej marki, ale wiadomo nasza bije na głowę konkurencję.

Zespół Titan Space

Sprawdź nas na facebook