Opublikowano

Biurko do home office

Jakie-wybrać-biurko-gamingowe?

Biurko do home office

W życiu bywa różnie. Szczególnie ostatnie zdarzenia wywołane COVID-19 pokazują, że dla wielu pracowników świat potrafi się wywrócić do góry nogami. Jednego dnia w piękny fancy biurze, następnego dnia w swoim ciasnym pokoju na home office. Większość z tych osób nie ma przygotowanej przestrzeni do pracy. Szczególnie kluczowym wyposażeniem jest biurko do home office. Pytanie, gdzie je znaleźć i dlaczego nasze biurka gamingowe idealnie się do tego nadają.

Biurka home office elastyczne i popularne

Przedstawimy Ci czym kierować się przy wyborze odpowiedniego biurka, które zagospodaruje Twoją roboczą przestrzeń. Powiąż przyjemne i pożyteczne. Odkryj zalety i wady pracy w domu oraz to, co musisz wziąć pod uwagę przy zakładaniu przymusowego biura domowego.

Rutyna etatu i brak własnej pracowni

Dla wielu z nas dzień pracy zaczyna się zawsze od tej samej rutyny – wyskakujesz z łóżka, szybki prysznic, ubieranie, śniadanie i dojazdu do pracy. Tam nie musisz martwić się ani o porządek, ani o zakup mebli. Wszystko masz pod ręką i na zawołanie

Jeśli szef zaproponował Ci pracę na zasadach home office w dobie kryzysu, to najwyższy czas na poszukiwanie własnego biurka do pracowni. Biurko w domowym obszarze roboczym powinno być przemyślane w ten sam sposób, w jaki projektujesz sypialnie, czy kuchnie. Dlaczego?

Biurko do home office powinno nie tylko zapewniać Ci wysokie walory estetyczne, ale także praktyczne. Przy wyborze rodzaju biurka do biura domowego, na którym zbudujesz domowe miejsce do pracy, bierze się pod uwagę szereg czynników:

  • po pierwsze powierzchnia,
  • dalej trwałość i wygląd,
  • następnie funkcjonalność.

Problem polega na znalezieniu złotego środka. W naszym przewodniku po najlepszych biurkach do home office przedstawimy Ci poradnik, który pomoże wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie.

Biurka do home office: czyli atuty pracy z domu

Brak więzi z kolegami z pracy zastąpi Ci na pewno 1 dodatkowy aspekt. Na pewno wyśpisz się lepiej. Czas na dojazd do pracy, a także i ubranie (tak na home office możesz pracować w pidżamie, chyba masz telekonferencje z szefem).

Biura domowe oferują niezliczone korzyści zarówno pracownikom, jak i pracodawcom. W ciągu ostatnich kilku lat praca w domu stała się popularną alternatywą dla stacjonarnych biurowych stacji roboczych nie tylko w dobie kryzysu.

Ale dlaczego? Czy zalety biur domowych naprawdę przewyższają wady? Co należy wziąć pod uwagę, zakładając stację roboczą w domu i jakie czynniki finansowe wchodzą w grę? Dołącz do nas, odkrywając nową formę pracy.

Konfigurowanie idealnego biurka do home office

Wszyscy musimy czuć się dobrze w pracy. Aby pozostać zmotywowani w perspektywie długoterminowej, potrzebujemy przyjemnej atmosfery, która spełnia nasze szczególne wymagania. Osoby pracujące w pełnym wymiarze godzin w biurze pracodawcy nie mają większego wpływu na meble. Nie tak w domowym biurze. Planując biuro domowe, zastanów się, czego potrzebujesz i czego brakuje w twoim biurze.

Rozmiar ma znaczenie: biurko komputerowe

Rozmiar Twojego biurka będzie zależał przede wszystkim od takich czynników jak:

  • przede wszystkim, aparatura na nim stawiana,
  • następnie, możliwości lokalowe,
  • co więcej, zapotrzebowanie na dodatkowe wyposażenie.

Będzie korzystał z dwóch monitorów, chcesz postawić na nim drukarkę. Często potrzebujesz pulpitu do rozstawienia dokumentów? Wybierz większe biurko, tutaj także biurka gamingowe świetnie sprawdzają się w tym zadaniu. W szczególności te dostępne w naszym sklepie Titan Space.

A może nie masz dużej przestrzeni, pracujesz gównie na laptopie? Wtedy mniejsze pulpity będą odpowiednie dla Ciebie. Masz problem ze znalezieniem takiego mebla? Nie szukaj dalej, dobrze trafiłeś. Mamy możliwość wykonania dla Ciebie biurka do home office na wymiar. Nie tylko wysoka jakość materiałów, ale przede wszystkim dopasowanie do Twoim potrzeb.

Wybór biurka komputerowego: nie bądź krótkowzroczny

Możesz przenieść dom, zmienić pracę lub wrócić do pracy w siedzibie swojego pracodawcy w pełnym wymiarze godzin. Dlatego warto stosować elastyczne, trwałe biurka komputerowe, które można zmienić, jeśli nie będą już potrzebne w domu.

System modułowy jest tutaj dobrym wyborem. Szybki montaż i demontaż biurka gaminowego wpływa na jego wysoka funkcjonalność. Jeśli już koronawirus przestanie paraliżować świata a Ty wrócisz do biura, to takie biurko z łatwością będziesz mógł schować w piwnicy, a nawet za szafą w pokoju. Dlatego projektując nasze biurka komputerowe przyłożyliśmy niezwykle duża wadę do funkcjonalności i prostoty.

Oczywiście założenie biura domowego to nie tylko duże meble, ale także praktyczne akcesoria. Na przykład eleganckie biurka Titan Space można wyposażyć w sprytne akcesoria, takie jak energooszczędne podświetlenie LED, panele HUB USB, dzięki którym będziesz mógł podłączyć do ładowania komórkę lub inny sprzęt.

Czysty, elegancki i jasny: czyli nasza duma

Odmień swoją przestrzeń biurową dzięki biurkom naszej marki Titan Space. To prawda słyniemy z projektowania biurek dla graczy, ale doba kryzysu pokazała, że nasi klienci docenili i zaufali nam także w aspekcie przygotowania tych mebli pod domowe biuro. Dlaczego? To proste, a te przymiotniki mówią o wszystkim:

  • pierwsze, jakość i jeszcze raz jakość,
  • dalej, nowoczesny i minimalistyczny design, który sprawa że biurka gamingowe Titan Space są uniwersalne pod każde wnętrze,
  • co więcej, możliwość personalizacji i doposażenia. Robimy zarówno duże biurka komputerowe jak i mniejsze, np. pod laptopy,
  • także, szybki montaż, demontaż i łatwe przechowywanie.

Titan Space biurka do home office: tam dokąd idziesz, my wracamy z rozwiązaniem

Wybraliśmy nowoczesne podejście do biurek. Zakup w naszym sklepie to wybór najlepszego biurka do domowego biura, ponieważ jest eleganckie, dobrze wykonane i jest w konkurencyjnej cenie.

Biurka komputerowe mamy dostępne w różnych kolorach. Chcesz coś nietypowego. Nie wstydź się napisz lub zadzwoń. Klienci firmy Titan Space twierdzą, że montaż zajmuje tylko 5 minut (i to po ciemku). Dodatkowo powierzchnia standardowych wymiarów blatu (135×65) jest więcej niż wystarczająca zarówno dla rzemieślników, jak i graczy. Przy tak dobrej cenie nie da się mieć lepszej jakości. Polecamy to biurko każdemu, kto dąży do bardziej uniwersalnego i nowoczesnego stylu.

Titan Space: świetna jakość, nie wierzysz sprawdź sam

Nie kryjemy naszych „pociech” tylko dla siebie. Zresztą sam sprawdź. Odwiedź nasz profil na facebooku i przekonaj się na własne oczy ile osób nam zaufało. Przyjrzyj się zdjęciom przesłanych produktów, porównaj warianty, wybierz coś dla siebie. Wybierz świetne rozwiązania. Wybierz biurko gamingowe, które posłuży Ci na długie lata.

Jeśli wciąż nie wiesz w co możesz wyposażyć swój pokój zainspiruj się naszym sklepem Titan Space. Znajdziesz tam odpowiednie dla każdego i na każda kieszeń wyposażenie godne profesjonalnego gracza.

Zespół Titan Space

Sprawdź nas na facebook