Opublikowano

Biurko gamingowe i do nauki

biurko do nauki

Biurko gamingowe i do nauki

Wielu młodych uczniów stara się przekonać swoich rodziców do zakupu im biurka gamingowego argumentując lepszymi warunkami do nauki. Zdajemy sobie sprawę, że jest to trudne zadanie, jeśli oceny na świadectwie nie były najlepsze. Jednak w argumentacji dzieci nie można odmówić im logiki. Biurko gamingowe i do nauki może stanowić rozsądny wybór, a na pewno ekonomiczny.

Biurko gamingowe nie tylko na gier

Jak wiemy jak tylko dziecko wejdzie w wiek edukacji trzeba zastanowić się nad odpowiednim biurkiem, które nie tylko będzie dobrze wyglądać, ale zapewni właściwą postawę przy godzinach spędzonych na nauce. Rok szkolny może wywołać nie tylko zmianę harmonogramu dnia, ale także wyglądu pokoju. Zastanówmy się jak dobrać biurko do nauki dla ucznia, tak aby podczas nauki nie obciążał kręgosłupa.

Biurko do nauki Titan Space

Jednym z podstawowych parametrów, które zapewni właściwą postawę przy nauce jest wysokość biurka. Dobrze jest dobrać biurko do nauki z możliwością regulowania wysokości blatu. Przeważnie regulacja w zakresie 70-75 cm jest optymalna i wystarczy dziecku na cała edukację szkolną. Jeśli nie chcesz wymieniać biurka do nauki co rok warto zastanowić się nad wyborem biurka marki Titan Space. Dzieci rosną szybko. Czasami już po roku będzie potrzebować wyższego modelu. Biurka gamingowe marki Titan Space posiadają regulację wysokości. Każdą nogę można osobno regulować w przedziale do 4 cm zachowując wypoziomowanie – szczególnie przydatna funkcja przy nierównych podłożach. Każdy gracz ma wybór koloru nóg. Zmiana wysokości jest w zakresie 73-75 cm. Co więcej, możesz sam wybrać kolor nóg:

  • czarny,
  • chromowany.

Biurka komputerowe naszej marki możesz spersonalizować na wiele sposobów.

Biurko gamingowe i do nauki: rozmiar ma znaczenie

W początkowych latach nauki dziecko nie będzie potrzebować dużej przestrzeni, jednak już w 3, czy 4 klasie szkoły podstawowej przedmiotów zaczyna być coraz więcej. Dodatkowo przy odrabianiu lekcji zaczyna być przydatny komputer. Co wtedy? W większość oznacza to kolejny wydatek w budżecie domowym na zakup większego biurka. A można temu zapobiec kupując od samego początku biurko o właściwych wymiarach.

Chcesz, by dziecko miało odpowiednią przestrzeń na komputer i odrabianie lekcji? Doskonałe materiały i precyzyjne wykonanie gwarantują komfort użytkowania. Odpowiednie ułożenie nóg zapewnia, że biurko do gier Titan Space doskonale przenosi wszystkie ciężary i obciążenia na podłogę zachowując stabilność. W standardzie oferujemy blaty o wymiarach 135 cm x 65 cm, co spełnia potrzeby nawet wymagających użytkowników. Potrzebujesz więcej lub mniej miejsca? Pamiętaj, że robimy także biurka na wymiar.

Duży blat oferuje miejsce na wiele typów sprzętu. Ale wielkość pulpitu to nie jedyna zaleta, która zapewnia wysoki poziom komfortu i dużą swobodę ruchów. Nasze biurka do gier zapewniają również grupę przydatnych rozszerzeń.

Biurko gamingowe, biurko do nauki – może być jednym meblem

Czasami dziecko potrzebuje podwyższenia monitora, by nie schylać się do monitora. Co w tedy? Boli Cię szyja od ciągłego schylania się do ekranu? Potrzebujesz zmienić wysokość monitora? Podstawkę pod monitor dedykowaną do Biurek marki Titan Space znajdziesz także u nas. Prosty montaż bez narzędzi, dopasowanie do biurka, wysokiej jakości materiały pochodzące od polskich producentów, to tylko niektóre z licznych zalet tego produktu. Wymiary naszych podstawek to 32 cm x 28 cm x 11,8 cm.

Nowoczesny design to wyraźna zaleta każdego biurka komputerowego z serii Titan Space. Nasze wzory niosą ze sobą mocne, futurystyczne akcenty. Innowacyjne podświetlenie LED bardzo pozytywnie uzupełnia całość projektu. Systemy LED są obowiązkowe, jeśli chcesz stworzyć wyróżniające się biurko do gier.

Biurko komputerowe dobre i do nauki

Jak sam widzisz, biurko gamingowe jest profesjonalnym blatem komputerowym, które idealnie spełnia wszystkie znamiona biurka do nauki.

Zalet jest wiele, m.in.:

  • po pierwsze odpowiednia wysokość, dzięki czemu biurko posłuży na długie lata,
  • dalej, odpowiednia przestrzeń do odrabiania lekcji razem z komputerem,
  • także liczne dodatki, które pomogą zachować odpowiednią sylwetkę podczas nauki przy komputerze.

Decydując się na naszą firmę otrzymujesz wysokiej klasy obsługę, która zapewni odpowiedzi na Twoje pytania, rozwieje wątpliwości, a także pomoże wybrać odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Nowe biurka gamingowe Titan Space to genialny fundament dla wymagającego właściciela pokoju do gier i nie tylko. Te meble mogą pomóc każdemu graczowi przyspieszyć rozwój swojego talentu w zawodach eSportowych oraz nauce. Titan Space produkuje biurka komputerowe, które pozwalają osiągnąć wyższy poziom umiejętności w krótszym czasie.

Zapewnij swojemu dziecko właściwe warunki do nauki.

Skontaktuj się dziś z Titan Space, aby uzyskać więcej informacji na temat idealnego biurka dla Twojego środowiska pracy i gry.

Zespół Titan Space

Sprawdź nas na

youtube

instagram

facebook