Opublikowano

Biurko gamingowe Silver warto kupić

Titan Space Biurka

Biurko gamingowe Silver warto kupić

Wielu naszych klientów zadaje pytanie „które z biurek warto u Was kupić?”. Odpowiedź nigdy nie jest jednakowa i zależy od przeznaczenia docelowego blatu. Jednak potrzeby zdecydowanej większości użytkowników zaspokoi biurko gamingowe Silver. Zawsze kontrargumentem jest „ale on ma tylko 1,8 cm, czy to nie za mało”. Ten artykuł pomoże zrozumieć, ze grubość AKURAT w tym przypadku nie ma znaczenia.

Biurko komputerowe Silver: podstawy

Bez względu na to, jakiej grubości wybierzesz biurko będzie ono nie tylko stabilne, ale przede wszystkim wytrzymałe na trudy użytkowania. Nasze pulpity do gier wykonane są z materiałów o wysokiej gęstości. Wykorzystujemy jedynie sprawdzone komponenty wyprodukowany przez lokalnych dostawców.

Gdybyś miał akurat zły dzień i zdecydował się rozciąć dwa biurka gamingowe, jedno od Titan Space i drugie randomowe kupione za 130 zł to zobaczysz różnice w strukturze blatu. My tak zrobiliśmy 😉 Wysoka gęstość naszych blatów wpływa na długą żywotność i możliwość dużego obciążenia.

Bez względu na wersję biurka gamingowego oferujemy:

  • po pierwsze stabilne mocowanie metalowych nóg,
  • dalej duży i przestronny blat roboczy (135 cm x 65 cm),
  • także łatwą w utrzymaniu powierzchnię pulpitu komputerowego.

Biurko dla graczy Silver: Panie a ile to może unieść?

Nasze testy skończyły się przy obciążeniu stałym 30 kg. Jednak na jednej z naszych sesji blat wytrzymał nie tylko zgrabną modelkę, ale także nasze topornego El Kuko. Co więcej, biurko nadal jest w użytku w naszej firmie i ma się świetnie.

Większość graczy na swoich biurkach posiada maksymalnie dwa monitory, klawiaturę, pady do gry i drukarkę. Zestaw rzadko przekracza 15 kg.

Biurka komputerowe Silver: kiedy lubisz gadżety

Biurka gamingowe marki Titan Space mogą być wyposażone w liczne dodatkowe akcesoria. Bez względu na grubość blatu zawsze możesz spersonalizować swoje biurko komputerowe.

Dodatkowym wyborem jest oświetlenie. Oferujemy oświetlenie LED, którego barwę i natężenie możesz wybierać poprzez pilot radiowy. Biurka komputerowe Silver Titan Space mogą wyglądać jeszcze lepiej dzięki odpowiedniemu oświetleniu. Pilot radiowy wychwytuje z odległości sygnał sterownika oświetlenia nawet bez celowania w niego. Już nigdy nie będziesz musiał mozolnie celować, by zmienić kolor oświetlenia biurka.

A gdzie postawić słuchawki

Masz problem z przestrzenią swoje słuchawki? Nie raz zawinęły się o nogę krzesła? Od teraz nie musisz się o to martwić. Oferujemy Tobie wieszak na słuchawki. Udźwignie ciężar nawet do 500 g. Dajemy Ci pełną dowolność w wyborze miejsca mocowania tego wyposażenia.

Biurko komputerowe Silver: Dla fanów wielu usb

Masz liczne urządzenia ładowane przez wejście USB? Nie chce Ci się schylać, by przyłączyć pendrive? Nie musisz tego robić. Wybierz Panel USB otrzymasz możliwość podłączenia nawet 4 urządzeń do swojego komputera.

A co gdy monitor za nisko

Boli Cię szyja od ciągłego schylania się do ekranu? Wybierz naszą podstawkę pod monitor. Prosty montaż bez narzędzi, dopasowanie do biurka, wysokiej jakości materiały pochodzące od polskich producentów, to tylko niektóre z licznych zalet tego produktu. Wymiary naszych podstawek to 32 cm x 28 cm x 11,8 cm

Skontaktuj się dziś z Titan Space, aby uzyskać więcej informacji na temat idealnego biurka dla Twojego środowiska pracy i gry.

Zespół Titan Space

Sprawdź nas na

youtube

instagram

facebook