KOSZYK

DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Jak zrobić biurko gamingowe?

Jak zrobić biurko gamingowe?

W tym artykule pokazujemy, jak zrobić biurko gamingowe. Jeżeli chcesz skorzystajać z naszej gamy biurek odwiedź naszą stronę. Pomożemy Ci stworzyć niestandardowe biurko, które dokładnie pasuje do Twojej  przestrzeni.

Zadbaj o swoją przestrzeń do gier. Wykorzystaj nasze porady, aby pomieścić cały sprzęt do gier: komputer, ekrany, głośniki studyjne, statywy mikrofonowe itp. Piękno tego systemu polega na że możesz modyfikować strukturę w dowolnym momencie, dzięki czemu Twoje środowisko gry zawsze działa dla Ciebie.

3 popularne projekty biurek do gier na komputery PC

Zainspiruj się z powszechnych biurek dostępnych w naszym sklepie.

 

Jak zrobić biurko komputerowe do gier

W tej sekcji wyjaśnimy, jak wybrać wysokość, szerokość i głębokość biurka do gier, jak wybrać blat, a także jakich materiałów i narzędzi potrzebujesz do zbudowania biurka.

Jak wybrać blat do biurka?

Jeśli lubisz majsterkować i chciałbyś zbudować własny blat, możesz wykorzystać drewno z odzysku lub stare palety, aby nadać biurku wyjątkową estetykę. Na przykład jeden z naszych widzów użył drewnianych desek, które uratował ze starej stodoły na swoje biurko i okazały się piękne.

 

Jeśli wolisz kupić blat zamiast go budować, możesz znaleźć odpowiednie opcje w sklepach z artykułami budowlanymi lub meblami.

Jaki rozmiar biurka do gier?

Pierwszą rzeczą do zrobienia przed zbudowaniem biurka jest określenie, jakie musi mieć wymiary. Ogólnie rzecz biorąc, będą one zależne od ilości dostępnej przestrzeni i wymagań funkcjonalnych.

Standardowa wysokość biurka gamingowegoto około 74-75cm. Jest to odpowiednie, jeśli będziesz korzystać z biurka cały czas siedząc, masz średni wzrost, a krzesło, którego używasz, ma również standardową wysokość. Dla wielu ludzi to jest w porządku. Ale budujesz biurko do gier na zamówienie, więc po co trzymać się standardów!?

Aby znaleźć idealną wysokość dla swojego biurka, ustaw krzesło w miejscu, w którym czujesz się komfortowo lub (w przypadku biurka stojącego) stań z rozluźnionymi ramionami po bokach. Następnie zegnij łokieć pod kątem 90 stopni. Teraz niech przyjaciel zmierzy odległość od ziemi do łokcia. Zapewni to idealną wysokość całkowitą dla twojego biurka.

Jeśli budujesz biurko z regulacją wysokości, wykonaj pomiary dla idealnej wysokości siedzenia i stania.

Powinieneś teraz wiedzieć, jak wysokie powinno być twoje biurko do gier. Pamiętaj, że jest to wysokość całkowita (łącznie z blatem). Odejmij wysokość ramy tylko odejmując grubość blatu. Na przykład, jeśli Twój blat ma 2 cm grubości, po prostu odejmij 2 cm od swoich pomiarów, aby dowiedzieć się, jak wysoka powinna być rama.

Długość i szerokość Twojego biurka do gierbędzie zależeć od wybranego przez Ciebie projektu oraz dostępnej przestrzeni. Większość standardowych blatów ma około 80 cm szerokości i 140 cm długości.

Jeśli jednak używasz niestandardowego blatu do gier, długość i szerokość zależą wyłącznie od Ciebie. Zalecamy uwzględnienie następujących rzeczy podczas projektowania konfiguracji:

Utrzymuj rozsądną szerokość powierzchni roboczej: zapewnia to, że nie będziesz męczyć oczu, jeśli pracujesz na wielu ekranach.

Unikaj powierzchni roboczej, która jest płytsza niż 60 cm (2 stopy), chyba że planujesz dodanie półki na klawiaturę. Dzięki temu będziesz mieć dużo miejsca bez uczucia ciasnoty.

Wybór odpowiednich części do ramy biurka gamingowego

Gdy znasz już wymiary, zacznij projektować stelaż/ramę lub wybierz nogi.  Starannie selekcjonuj materiały na swoje biurko. Pamiętaj, że chcesz wybrać materiały, które wytrzymają ciężar monitora (monitorów), głośników, myszy, klawiatury, a czasami także obudowy jednostki centralnej (potencjalnie). Dobre biurko gamingowe powinno wytrzymać nawet 50 kg obciążenia -> sprawdź naszą ofertę

Teraz już wiesz jak zrobić biurko gamingowe

Poznałeś wszystkie większość tajników jak zrobićbiurko do gier.Nie zapominaj, że ogranicza Cię wyłącznie wyobraźnia. Mamy nadzieję, że nasz wskazówki będą pomocne przy swoim projekcie i będziesz się nimi kierował. Twoje najlepsze biurko gamingowe może posłużyć Ci przez wiele lat.

Nie masz czasu i zdolności na projektowanie i wykonywanie biurka?

Poznaj szeroką gamę pulpitów do gier na naszej stronie Titan Space i wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada. Jeśli martwisz się swoim budżetem to uspokajamy. Mamy wiele biurek komputerowych wysokiej jakości dopasowanych do możliwości finansowych większości użytkowników.

Wszystkiego najlepszego,

Zespół Titan Space

Sprawdź nas na facebook

 

Tagi: Jak zrobić biurko, Jak zrobić biurko z blatu. Biurko bez nóg, Blat zamiast biurka inspiracje. Jak zrobić biurko na wymiar, Jak zrobić biurko gamingowe, Jak zrobić biurko dla dziecka. Jak zrobić biurko do pokoju młodzieżowego.